UUDISED

VALLAVALITSUS KUULUTAS VÄLJA KESKVÄLJAKU MÜÜGIPUTKADE RENDIKONKURSI

Elva vallavalitsus kuulutas välja Keskväljaku ärimoodulite läbirääkimistega pakkumise korras kasutusse andmise konkursi. Pakkumused tuleb esitada hiljemalt 28. veebruariks 2022 SPOKU keskkonna kaudu. Kauplemiskohad antakse üürile kauplemisteenuse osutamiseks tähtajaga kuni 1. märtsini 2023.

Elva vallavalitsus näeb ärimoodulites toitlustusteenuse pakkujaid või kohalike toodete või meenetega kauplemist. Pakkumise üüri alghind on 50 eurot kuus. Üürile lisanduvad kõrvalkuludena kommunaalkulud ja tasud teenuste eest, mida üürnik kasutab. Läbirääkimistega pakkumisest võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud, kellel ei ole keelatud läbirääkimistega pakkumisest osavõtt. Elektroonilised pakkumused tuleb esitada hiljemalt 28. veebruariks, pakkumused avatakse 1. märtsil 2022 kell 10.

Tegutsema vähemalt kevad- ja suvehooajal 1. maist kuni 30. septembrini, olles avatud vähemalt kolmapäevast pühapäevani pakkuja poolt kontseptsioonis märgitud kellaajal. Kauplemisteenuse sisu ja teenuste valiku kirjeldab pakkuja pakkumisega esitatavas ideekontseptsioonis. Vallavalitsus teatab, et eelistatud on toitlustusteenuse ja/või kohaliku käsitöö/toodangu/meenete/Eesti disainitoodete pakkumine, kuid teatab sulgudes, et sellesse tuleb suhtuda loominguliselt. Putkade kasutamistingimustes teatatakse, et 40 protsenti konkursihindest on pakutav hind, 60 protsenti aga moodustab idee. Ärimoodulitega on võimalik tutvuda, selleks palub vallavalitsus ühendust võtta abivallavanem Kertu Vuksiga – kertu.vuks@elva.ee ja telefonil 5813 7086.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button