UUDISED

VALLAVALITSUS ALUSTAB TÖÖD EELREGISTREERITUD VASTUVÕTTUDEGA

Elva Vallavalitsus ja teenuskeskused avavad oma uksed 18. maist. Ametnikega kohtumiseks tuleb eelnevalt aeg kokku leppida.

Elva vallavanema ja kohaliku kriisikomisjoni esimehe Toomas Järveoja kinnitusel on alates esmaspäevast, 18. maist taasavatud vallavalitsus ja selle teeninduskeskused. Vallavalitsus tuletab samas meelde, et see ei tähenda otsest tagasipöördumist kriisieelsesse aega. ” Kuigi eriolukord lõpeb, ei ole praegune olukord selline  nagu oli enne kriisi. Suhtlemisel peab arvestama ikkagi  2+2 reeglit ning pöörama tähelepanu  hügieeninõuete täitmisele. Samuti püüame vältida majas järjekordade teket, “ rääkis  Järveoja.

Kodanikke teenindatakse alates 18. maist  etteregistreerimise alusel . Kui soovitakse ametnikuga kohtuda, tuleb selleks eraldi aeg kokku leppida  kas telefoni või e-kirja teel. Etteregistreerimine on selleks, et vallavalitsuse hoones oleks võimalik järgida distantsi reeglit ning et vältida ülerahvastust.

Vallavanem paneb kõikidele pöördujatele südamele, et kohtumistele ei tuldaks haigena. Klientide ja ametnike turvalisuse tagamiseks peab kohtumisele tulles desinfitseerima fuajees käed, seejärel juhatatakse klient vastuvõtulauast edasi.

Ametnikuga aja kokku leppimiseks palutakse  helistada kas otse ametnikule või saata talle e-kiri. Kontaktid on leitavad valla kodulehelt.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button