UUDISED

VÄLJAKUTSED OLID TAMMISTES, PEEDUL JA ELVA TÄHE TÄNAVAL

Nädalavahetusel sai päästeamet põlengute tõttu Elva vallas väljakutseid nii Tammiste külla, Peedul Vapramäe tänavale kui ka Elva linnas Tähe tänavale. Reedel, 9. septembril kella 16.50 ajal süttis Elva vallas Tammiste külas (endine Rõngu vald) hooletust prahipõletamisest 20 ruutmeetrit põhupõldu, mille päästjad kustutasid. Päästjad juhivad tähelepanu, et lõkke süütaja kohustus on tagada, et tuli ümbrusele ei leviks.

Laupäeval, 10. septembril kella 18.36 ajal süttis Elvas Vapramäe tänaval hooletust lõkkepõletamisest vana palkehitise esiku katus ja sein. Päästjad kustutasid tulekahju kell 19.19. Lõkke süütaja peab tagama, et tuli ümbrusele ei leviks. Lõke peab asuma hoonetest kaugemal ja arvestama peab ka tuule suunaga. Tugeva tuulega lõket süüdata ei tohi.

Pühapäeval, 11. septembril kell 9.37 teatati, et Elvas Tähe tänaval on elumajas suits. Päästjad selgitasid, et ventilatsiooni ühendatud küttesüsteem kuumutas ventilatsioonitoru, mille kohal sulasid juhtmed ja kust tuli suitsu ruumidesse. Tuleohtliku küttesüsteemi kasutamine keelati ning elaniku ülesandeks jäi pottsepa kutsumine, kes küttesüsteemi vead selgitaks ning parandaks.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button