UUDISED

VALD TUNNUSTAS TUBLIMAID

Rõngus tunnustati tublimaid Elva valla sotsiaal- ja tervisevaldkonna töötajaid. Tunnustusi jagati kokku viies kategoorias.

Tubilisid tegijaid peab märkama ja tunnustama. Tänu nendele inimestele muutub piirkonna elu paremaks, avarduvad mitmed spordi ja huvitegevuse valdkonnad.  Rõngu rahvamajja kogunesid Elva valla sotsiaal-ja tervisevaldkonna töötajad. Abivallavanem Marika Saar neile kiituse jagamisega kitsi ei olnud.  

Aasta laste ja perede heaolu edendaja aunimetusga pärjati  Elva Vallavalitsuse lastekaitsespetsialist Anneli Lepik, kelle tööpiirkonnaks on Rõngu ja Rannu.  Anneli tööülesandeks on laste õiguste jälgimine ja heaolu tagamine, samuti perede nõustamine.

Aasta sotsiaalteo aunimetus läks seekord kahasse. Selle pälvisid SA Elva Laste- ja Perekeskus ning Tartu Ülikooli Kliinikum. Tunnustus tuli valla laste ja noorte vaimse tervise kabineti avamisega. Laste ja noorukite vaimse tervise kabinet avati Elvas mullu kevadel. Selle teokssaamisel osalesid nii vallavalitsus, SA Laste-ja Perekeskus kui Ülikooli Kliinikum.

Aasta sotsiaaltöö edendaja aunimetusega pärjati  Elva päevakeskuse juhataja Anu Uudelt, kes on päevakeskuse tööd juhtinud kaks aastat. Päevakeskuses käivad koos tantsijad, koroonamängijad ja tegutseb bridžiklubi. Lisaks harrastatakse seal  aktiivselt käsitööd.

Aasta terviseedendaja aunimetuse pälvis MTÜ Kvaliteetaeg juhatuse liige Kristjan Moorast. Mees on aastaid panustanud FC Elva jalgpallitreenerina noorte liikumisharrastuste propageerimisse ja spordi edendamisele.

Aasta märkaja kategoorias anti aunimetus BC Elva MTÜ juhatuse liikmele, volikogu Reformierakonna saadik Priit Värvile. Tema abiga rajati Konguta Kooli ja lasteaia territooriumile, samuti  Elva Gümnaasiumi kahe hoone juurde ning Rannu kooli õuele teisaldatavad korvpallilauad.

Vallavalitsuse tänukirjaga tunnustati veel teisi tublisid valla inimesi.

Sotsiaal- ja tervisevaldkonna tunnustusüritus pidi esialgu toimuma tänavu  märtsis, ent seoses eriolukorraga lükati ürituse toimumine juunikuusse.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button