UUDISED

RÄMSI KÜLAS HUKKUS TEELT VÄLJA SÕITNUD AUTOJUHT

Elva vallas hukkus sõiduautoga teelt välja tihedasse põõsastikku sõitnud autojuht.

Täna kella 14.40 paiku sai häirekeskus teate, et Elva vallas Rämsi külas on sõiduauto Saab teelt välja sõitnud. „Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Saab mööda Ulila-Võllinge teed, kui selle juht kaotas ühtäkki oma masina üle kontrolli ning sõitis üle vastassuunavööndi teelt välja ning peatus tihedas põõsastikus,“ kirjeldas Tartu politseijaoskonna avariipolitseinik Agnes Tikson.

Autot juhtinud 36-aastane mees oli turvarihmaga kinnitamata ning ta paiskus avarii tagajärjel kõrvalistmele, kust päästeametnikud mehe välja pidid lõikama. Paraku olid mehe vigastused sedavõrd rasked, et ta suri sündmuskohal.

„Praegu on veel raske öelda, millised asjaolud nii traagilise tagajärjeni võisid viia. Edasises uurimises vajab muuhulgas selgitamist, kas juht oli kaine. Samuti uurime, milline oli sõiduki õnnetuseaegne sõidukiirus sel teelõigul, kus iseenesest on kehtestatud 90 km/h piirkiirus,“ märkis avariipolitseinik.

Teada on, et mees omas juhtimisõigust ning tema sõiduvahendi rehvid vastasid nõuetele. Teeolud õnnetuspaigas olid head, tee oli küll vihmamärg, kuid mitte libe.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button