UUDISED

TARTUMAA OTSIB MAAKONDA SÜMBOLISEERIVAT KINGITUST

Eesti erinevatel maakondadel on oma sümbolitega kingitused. Tartumaa kuulutus välja konkursi, mille eesmärk on leida meie maakonda sümboliseerivad kingitused.


Konkursile oodatakse teenuseid kui tooteid, mille valmistamisel on autor kasutanud kodumaiseid materjale ning motive. Need peavad sümboliseerima Tartu maakonda. Eelistatud on keskkonnasõbralikud ja taaskasutatavad materjalid. Oluline on loominguline ja  loodussäästlik lähenemine.  

Kingituse tutvustamisele aitab kaasa mõni Tartumaaga seotud lugu, materjalide päritolu või kasutatud sümboolika. Konkursile on oodatud  ka teenuse- ja tootelahendused, mida on võimalik saajal kogeda või lõpuni valmistada. 

Konkursil välja valitud  kolme parima vahel läheb jagamisele 900 euro suurune auhinnafond. Parimad ja äramärgitud kingitused avalikustatakse Tartumaa Omavalitsuste Liidu kodulehel. Ettevõtmise  eesmärk on märgata kohalikke tootjaid ja nende laiem turundamine maakonna asutustele ja organisatsioonidele.

Konkurss #tartumaine kingitus kestab 31. maini 2020. Täpsemad konkursi  tingimused asuvad Tartumaa Omavalitsuste Liidu Facebooki lehel ja kodulehel www.tartumaa.ee   

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button