SELTSKOND

TARTUMAA KOROONAPUHANG TÕMBAS KRIIPSU LAUPÄEVASELE NUBLU ESINEMISELE ELVAS

Sel laupäeval, 8. augustil FC Elva Jalkafesti raames Elvas toimuma pidanud nublu kontsert lükatakse järgmisesse aastasse. Uus toimumiskuupäev on 7. august 2021. aastal. Juba soetatud kontserdipiletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval.

„Ühes artisti managementiga otsustasime, et praeguses olukorras on laupäeval toimuma pidanud nublu kontserdi ärajätmine ainuõige otsus,“ kommenteerib FC Elva juhatuse liige ja tegevjuht Marek Naaris, vihjates Tartu koroonapuhangule. „Kontsert tooks kokku erinevas vanuses muusikasõpru nii Elvast kui kaugemalt ning olgugi, et oleme sündmust ette valmistades lähtunud valitsuse seatud piirangutest, leiame, et praegu pole sobiv aeg seesuguseks suureks kohtumiseks.“

„Head inimesed! Pean mõistlikuks laupäeval toimuma pidanud kontsert Elvas ära jätta seoses suurenenud viiruseohuga Lõuna-Eestis. Nõme, aga mis teha. Kohtume niipea kui asjaolud lubavad ja oht meie inimeste tervisele ja Eesti jalgpalli kogukonnale jälle väiksem on. Olge tugevad!“ annab nublu sotsiaalmeedia kaudu nädalavahetusel toimuma pidanud kontserdi publikule teada.

Kõik eelolevaks laupäevaks seotatud kontserdipiletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval, milleks on 7. august 2021. Uue daatumi mittesobivuse korral on võimalik piletid kahe nädala jooksul tagasi müüa.

Ticketeri piletite tagasiost: https://www.ticketer.ee/refund/
Piletilevi piletite tagasiost: Internetist ostetud piletite puhul kirjutada aadressiletagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse müügipunktis.

„Palume kaaskodanikelt mõistvat suhtumist ja paneme südamele käituda enda ja teiste suhtes vastutustundlikult,” sõnab Naaris. “Tervis ennekõike.“

Jalkafest, mis on pühendatud FC Elva juubelile, siiski ära ei jää. “Hetkeseisuga toimuvad osavusfestival ja Esiliiga mäng koos sünnipäevatordi söömisega,” teatas Naaris.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button