UUDISED

TARTU ÜMBRUSES ALGAS KÜTUSESÕDA

Kui terve koroonaaja langesid kütusehinnad meie tanklates suhteliselt visalt, siis nüüd on hakanud hindade ümbert jää sulama. Kliendikaardiga sai liitri bensiini täna kätte juba euroga, Elva külje all Nõo Terminali tanklas on aga diisli hind kukkunud juba 80 sendi kanti.

Lõunaajal langetas Terminal Oil diislikütuse hinna oma teenindusjaamades 0,879 eurole liitri eest. See on kogu Baltikumi madalaim hind. 95-oktaanise mootoribensiini hind langes 1,069 eurole liitrist. Sellised hinnad kehtivad ettevõtte tanklates üle Eesti.

Otsus hindade alanemisest tuli sellest, et lastekaitsepäeval alandas Circle K oma Võru tänava jaamas hindu. “Meie  otsustasime, et kui hinnad peaksid all olema, siis viime nad üle kogu Eesti alla,” kommenteeris Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

Raudsepa sõnul on praeguse hinnalangetuse taga eile Tartust alanud hinnaralli. Samas möönis Raudsepp , et naftahinnad on tõusus ning kütusehinna madalal hoidmine pole kaugemas perspektiivis jätkusuutlik.

Konkurents kütuseturul on tugev. Praegune diislikütuse hind Tartumaal on Raudsepa kinnitusel odavaim kogu Baltikumis.

Fotod: Vambola Paavo
Kui Elvast 10 km eemal Nõos sai bensiiniliitri kätte euroga ja diisel maksis alla 90 sendi, siis männilinna Olerexi tanklas olid hinnad kui kivisse raiutud.

Elvas Olerexi tanklates ilutsesid täna õhtupoolikul veel hinnad 0.999 ja 1.179 senti liitrist. Madalamaid hindu võivad linlased ootama jäädagi. Olerexi kesklinna tanklas juhtidega vesteldes, mainisid kaks meest, et Olerex on see, milline tuleb hindadega viimasena alla ja tõstab esimesena. Seega on Terminal Oil Elva tanklad päris suure surve alla asetanud.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button