SPORT

TÄNA ALGAS ELVA SÜDAÖÖJOOKSU VIRTUAALJOOKS, KA ORIGINAALRADA ON TÄHISTATUD!

Täna, 15. juunil algas virtuaalne Elva Südaööjooks, mis kestab 28. juunini. Ehkki osaleda võib igal rajal, on originaalrada Elva linnasüdames tähistatud ja ootab osalejaid. Täna hommikuse seisuga oli registreerunud 685 jooksjat ja kepikõndijat. 10 km originaalrada algab Elva Kultuurikeskuse parklast (mullu jaama ringilt) ja on tähistatud nooltega.

Virtuaaljooksul kasutatakse ajavõtuks/distantsi mõõtmiseks osaleja enda GPS-iga spordikella või nutitelefoni rakendust (stardis käivitad oma GPS-iga pulsikella ning distantsi täitudes fikseerid lõpuaja) või manuaalselt fikseeritud tulemust (kellaga võetud aeg + tõestuseks pilt).

Tulemuse, koos konkreetse jooksu lingiga, foto või ekraanitõmmisega saad üles laadida keskkonda https://www.sportos.eu/ee/et/elva-sudaoojooks/stardinimekirjad/, misjärel sinu tulemus lisatakse võistlusprotokolli.

Samas saad välja printida võistluse rinnanumbri, klikates enda nime ees olevale numbrile. Jooksule või kepikõnnile saad registreerida https://iseteenindus.xn--elvasdajooks-bjba0g.ee/et/ kuni 28. juunini, tulemuse sisestamiseks on aega 29. juunini. Kõigile lõpetajatele saadetakse postiga ainulaadne osalejamedal, mis kujutab selle aasta looma nahkhiirt.

Algselt oli kavas Südaööjooks korraldada reede, 19. juuni hilisõhtul, hetk enne keskööd. Kuid ka praegu on teada, et selle päeva hilistel õhtutundidel sätivad päris mitmed end Elva tänavatel jooksma.

Elva Südaööjooks toimub kolmandat korda. Mullu võitsid jooksu Rauno Laumets ja Kristi Kuldkepp, osalejaid oli ligi 700. Enne seda peeti Südaööjooksu 2017. aastal, mil võitjad olid taaskord Rauno Laumets ja naistest Kristel Vallaste.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button