UUDISED

TÄHELEPANEMATUS PÕHJUSTAS ÕNNETUSE

Kolmapäeva ennelõunal sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Külitse alevikus, kus põrkasid kokku sõiduautod Audi ja Toyota. Praegu teadaolevalt liikusid mõlemad sõidukid Tartu suunas. Audi juht avastas, et oli soovitud teeotsast mööda sõitnud. Roolisolija tõmbas auto teeäärde ning hakkas sooritama tagasipööret. Paraku ei veendunud juht selle ohutuses ning keeras ette tagant lähenenud teisele sõiduautole.

Mõlemas sõidukis oli vaid juht, kellest kumbki meedikute kinnitusel õnnetuses viga ei saanud. Mehed  olid kained ning omavad juhtimisõigust. Avarii järel sõidukõlbmatuks muutunud autodele  kutsusid omanikud järele treileri.

Tartu avariipolitseinik Mart Alupere tuletab meelde, et maanteel tagasipööret sooritama asudes tuleb vastassuunas lähenevatele autodele tähelepanu pööramise kõrval veenduda selleski, et tagant parasjagu keegi ei lähene ja on märganud teie soovi pööret teha. „Maanteekiirused eksimusi ei luba ning hooletusel võivad suurel kiirusel olla väga rasked tagajärjed,“ märkis avariipolitseinik.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button