UUDISED

POLITSEITHRILLER PANGODI KANDIS

Eile pärastlõunal märkas  politseipatrull Tartus liiklusjärelvalve käigus vastu liikunud registreerimata sõiduautot Audi. Sõidukile anti peatumismärguande, mida roolis olnu eiras. Juht lisas gaasi ja otsustas korravalvurite eest põgeneda. Oma panuse liiklushuligaani tabamisele andsid ka tavakodanikud, kes üritasid oma autodest moodustada teele takistusi.

Nendest õnnestus põgenejal oskuslikult mööda kihutada. Liikluspolitseinik Enn Virki kinnitusel ulatus põgeneva auto kiirus kohati 120 km/h. Juht tekitas ohtlike manöövritega mitu kriitilist olukorda. Sündmusele reageerisid patrullid Tartust, Nõost ja Elvast.  Pangodi kandis õnnestus politseibussil põgenevat Audit rammida ning masin  teelt välja suruda.

Kraavi paiskunud Audist tormasid välja juht ja autos viibinud neli kaasreisijat, kes kõik metsa jooksid. Politseinikud jooksid noortele järgi. Juht ning kaks kaasreisijat õnnestus mõni aeg hiljem tabada. Kohale toodi ka politseikoer ning alustati jooksu jäänute otsinguid. Õhtul kella kuue paiku õnnestus politseil jäljekoera abil jooksikud tabada.

Ameerika põnevusfilmi meenutavas tagaajamises keegi viga ei saanud, küll said kahjustada politseibuss ning Audi. Sündmuskohal peeti kinni Audi juht. Mees toimetati arestimajja. Juhtimisõigust mehel ei olnud, varasemalt on politsei  teda sarnaselt rikkumiselt korduvalt tabanud ning karistatud.  Oma teguviisi põhjendas  juht hirmuga politseile juhtimisõiguseta sõidul vahele jääda ning trellide taha sattuda. Nüüd selgub mehe edasine saatus  kriminaalmenetluse käigus.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button