UUDISED

PÄÄSTEAMETIST: RÕNGUS LÄKS VANAINIMESE AITAMISEKS TARVIS PÄÄSTEAMETI ABI

Rõngus läks eile, 18. oktoobril tarvis õnnetult kukkunud vanainimese abistamiseks tarvis Päästeameti abi, sest talle ei pääsenud ligi. Kell 11.45 teatati häirekeskusele, et Aia tänaval kukkus oma kodus 93-aastane mees ja ei saa enam iseseisvalt püsti. Probleem oli selles, et kannatanu kukkus korteri magamistoa ukse ette nii, et sinna ei olnud võimalik sisse saada.

Päästjad eemaldasid ukse kangide ja sae abil ning kiirabi pääses patsiendi juurde. „Eakate ja liikumisraskustega inimeste kodu tuleks kukkumiste suhtes turvalisemaks kohandada,“ manitses Päästeamet oma teates. „Selleks saab nõu küsida omavalitsuse sotsiaaltöötajatelt.“

Eelmisel nädalal, laupäeval, 16. oktoobril oli päästetöötajatel tegevust Nõo vallas Nõgiaru külas, kus kell 7.39 teatati häirekeskusele, et põleb puidutööstus. Päästjate saabudes oli tules vanasse loomakasvatushoonesse ehitatud puidutööstushoone üks tiib. Päästjad piirasid põlengu leviku hoones, kus tules said kannatada puidutöötlemise seadmed ja puitmaterjal. Seejärel kustutati tulekolded ehitise katusekonstruktsioonides. Päästeameti teatel on põlengu tekkepõhjus  selgitamisel.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button