UUDISED

NUBLU AVALDAS AHJUSOOJA ELVAS FILMITUD VIDEO LAULULE “LAIAKS LÜÜA”

Mõminaräppar nublu, kes esineb ka 8. augustil Elvas Jalkafesti raames, avaldas hiljuti oma uue muusikavideo „Laiaks lüüa“, mis on osaliselt filmitud Elvas Arbi järve kaldal. Kolme päevaga on lugu saanud Youtube’s üle 100 000 vaatamise.

“Laiaks lüüa (nahhaalne lugu)” võtted toimusid kuu aega varem, 27. juunil Elvas. Meeleolukas videos oli näha killukesi Elva uuest keskväljakust Arbi järve ääres, kuhu oli kohale veetud uhke jäätiseauto.

Massistseenis on näha FC Elva klubi liikmeid, kes räpparilt endalt jäätist saavad ning jäätist limpsib ka kohalikku päritolu tippkulturist Marek Kalmus.

Videot filmiti kolmepäevase kuumalaine ajal – jäätisemüüja jaoks täiuslik aeg. Kuna video filmimise ajal olid päevad pikad, siis tehti ka öine võte.

Video jutustab loo sellest, kuidas peale jäätiseauto vargust asub nublu päeva päästma, kehastades end jäätisemüüjaks, et seejärel mööda Eestit ringi vurada ja lastele jäätist müüa.

Teel Lõuna-Eestisse leiab nublu omale kaunitari, kellega koos sõitu jätkata ning kelle peale ta hea meelega oma raha laiaks lööks. Elva rannast leiab noormees omale kaks uut kaunitari ning eelmine neiu on unustatud. Kahjuks tabab video lõpus noormeest eelmisele jäätiseautole sarnane saatus ning see varastatakse.

Kuum juunikuine võttepäev Elvas.

Oma loos loodab nublu, et tal oleks piisavalt raha, mida pruutide peale kulutada: „Annaks jumal meile leiba mida süüa ja veidi plekki sinu peale laiaks lüüa, mul on täna veidi plekki sinu peale laiaks lüüa, ma tean sa tahad prille aga neid ei saa ma müüa. Lubadusi murran nagu suur torm puud, igas Eesti otsas on mul suht norm pruut.“

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button