UUDISED

MUUDATUSED RONGISÕIDUS: NÄDALA KESKEL TULEB OSA MAAST BUSSIGA SÕITA

2. – 25. aprillini toimuvad Tapa – Tartu vahelisel raudteelõigul remonttööd, mis toovad kaasa muudatused Tallinna – Tartu, Tallinna – Tartu – Valga, Tartu – Valga, Tartu – Koidula ja Jõgeva – Tartu liinide sõiduplaanidesse. Aprilli teisipäevadel, kolmapäevadel ja neljapäevadel teenindatakse reisijaid Tapa ja Kiltsi jaamade vahel asendusbussiga.

“Tallinnast Tartu, Koidula ja Valga suunas reisijate jaoks muutub sõit Tapa – Tartu vahelisel raudteel toimuvate remonttööde tõttu teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti pikemaks. Muutuvad ka rongide väljumis- ja saabumisajad, palume kindlasti igapäevastel sõitjatel sõiduplaan üle kontrollida,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. „Remonttööd kestavad Tapa – Tartu vahel aasta lõpuni. Kui tööd tehtud, saavad ka uued Škoda rongid tulla liinile ja saame vähendada Tartu – Tallinna vahelise sõidu kestust.“  

Tallinna ja Tapa vahel sõiduplaan ei muutu.

Tallinna – Tartu suunal pikeneb sõit aprillis olenevalt väljumisest 1 kuni 19 minutit, Tartu – Koidula, Tallinn – Aegviidu ja Tartu – Valga sõitude kestused jäävad samaks. Uuendatud sõiduplaaniga saab tutvuda www.elron.ee

Täpsemat teavet raudtee remonttööde kohta saab infrastruktuuri omanikult AS-ilt Eesti Raudtee.

OLULINE!

– Asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.

– Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist Elronile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil abi@elron.ee, et saaks võimalusel korraldada madalapõhjalise bussi.

– Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt Sõiduplaanid | Elron.  

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button