UUDISED

KUI SUUREKS HINDAB ELVA VALD “KOPRAONU JAANISE” TEKITATUD KAHJU?

Täiendatud kommentaaridega

8. mail kirjutasid Elva Uudised “kopraonu Jaanisest”, kes tegeles aktiivselt turuplatsil puupostide närimisega. Näksanud  veidi postinurka, sülitas mees puutükid välja, tekitades postile selged närimismisjäljed. Vallavalitsus taunis uudise ilmudes “kopraonu Jaanise” teguviisi, süüdistades teda avaliku vara kahjustamises  ja lubas teha politseile avalduse. Nüüd aga ajab vallavõim sootuks muud juttu.

Vallavalitsus arutas neil päevil juhtunut ja leidis, et enam pole mõtet asja torkida. “Kuna videos olev inimene ei pruukinud  ise aru saada, millega ta täpsemalt tegeles, on meie palve  rohkem seda teemat mitte käsitleda. Samuti ei oma me infot, kas selle inimese käest küsiti filmimiseks ja hilisemaks avaldamiseks luba,” seisab Elva vallavalitsuse vastuses.

Tartu politseijaoskonna juhtivuurija Mati Valtna jutt kõlab aga teisiti. Tema sõnul on toimunu kohta tänaseks nendeni jõudnud  Elva vallavalitsuse avaldus. Asjaolude täpsemaks väljaselgitamiseks algatati väärteomenetlus varalise kahju tekitamise  paragrahvi alusel. “Elva vald oma varale tekitatud kahju hinnanud 1500 eurole,” rääkis juhtivuurija Valtna. “Eile, (12. maiL – toim) õnnestus kohalikel konstaablitel mehe endaga ka vestelda, kes oma teo pärast ka vabandas. Lähemalt ta juhtunut põhjendada ei osanud ega saanud aru sellestki, mis taolisele  käitumisele ajendas.”

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button