SELTSKOND

KORRALDAJA: TÄNAVUNE KÜMNES ELVA KOHVIKUTEPÄEV JÄÄB VIIMASEKS

Tänavu aasta toimub Elva Kohvikutepäev 8. juulil, see on kümnes ja ühtlasi viimane, teatab korraldaja Marek Pihlak. Tema eesmärk on teha üritusele jõuline ja meeldejääv finiš ja selleks on ka head võimalused. Nimelt on ka mitmed kohvikud, mis vahepealsetel aastatel pausi pidasid, nüüd taas ärganud ja valmis kaasa lööma.

“Nüüd on täpselt õige aeg pere ja sõpradega ajurünnak korraldada ning panna paika plaan, kuidas viimasele Elva Kohvikutepäevale käremaruvahva kodukohvik üles seada,” ärgitab Pihlak mõtteid välja käima ja end kirja panema. “Sest kunas veel, kui mitte praegu? Panusta Sinagi, et meie viimane kohvikutepäev oleks meeldejääv ja pakuks veel enam emotsiooni! Ava kodukohvik, organiseeri garaažimüük või kutsu inimesi uudistama silmailu pakkuva koduaiaga. Vahet pole, kuidas, aga löö kaasa, et Elva oleks üleni suvises ehteis ja kõik hoovid rõkkaks rõõmust!” Viimane aeg enda idee ja meeskond esitada on märtsi keskpaigas.

Pihlak ei välista, et keegi teine võiks kunagi Elvas midagi kohvikutepäeva sarnast edasi vedada. Tema pole mõelnud seda igavesti korraldada, vaid tunneb, et kümme korralikku korda olekski paras.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button