KAUBANDUS TEENIB KOROONAVIIRUSEGA

Maailmalõpp pole käes aga rahvast on koroonaviiruse hirmus haaranud ostupaanika. Kõike ei jõua elu lõpuni ette varuda. Pole erand Elvagi.
Neljapäeva õhtul valitses Maxima kaupluses ja COOP Elva Kaubakeskuses tavaline tööpäevale omane ostlemine. Võeti igapäevast kraami nagu leiba ja saia, lihatooteid ning piima. Samas andsid poes ringkäiku tehes ostupaanikast märku mõneski kohas haigutavad augud. Hõredalt oli kaupa tangainete ja jahutoodete, samuti tualettpaberi riiulitel. Kui Tartus haaras rahvas ka konserve ja küpsiseid siis Elvas seda kraami ei krabatud. Üllatavalt hõre oli valik koera-ja kassitoidu vallas. Lemmikloomadele oli ette ostetud konserve ja krõbuskeid. Kuudeks neid mõistagi ei varu. Minev kaup on praegu kaerahelbed ja erinevad kornfleiksid. Üllatav oli lihaletis valitsev tühjus. Ära on ostetud pakendatud kana ja lihatooted ning poolfabrikaadid.



