SPORT

HOMME KESKPÄEVAL AVATAKSE UUS ELVA RULAPARK

Homme, 12. septembril kell 12 oodatakse kõiki ekstreemspordihuvilisi rekonstrueeritud Elva rulapargi avamisele. Avamisel tutvustatakse uut rulaparki ning tuletatakse meelde kõik ohutusnõuded.

Ehitustöödega, mis algasid mais, muudeti rulapargi olemasolevaid kaldeid ja nurki, mida kasutajad ei pidanud senises pargis kõige sujuvamaks. Samuti muudeti hoovõturadasid ning tehti ümber erinevaid rulapargi elemente, lisaks oli tööde eesmärgiks lahendada sadevee ärajuhtimine. Rulapargi suurus jäi samaks.

Elva linna rulapargi töid teostas Betoondetail OÜ, ehitusjärelevalve tagas Pärn Projekt OÜ. Rulapargi rekonstrueerimise eelarveks oli planeeritud algselt 58 800 eurot.

Esmakordselt kerkis Raekoja taha, Arbi järve kaldale skeitpark 2013. aastal. Ka siis kulutati töödeks ligemale 50 000 eurot, töid tegi Almar Ehitus ja projekti juhtis Veiko Kütt, kuid ehitis hakkas peagi lagunema ja ilmnesid ka planeerimisvead.

Honmsel rulapargi avamisel toimub ka rulavõistlus, millele saab registreeruda kohapeal. Rulavõistlus toimub kahes vanusekategoorias: kuni 18-aastased (18 kaasaarvatud) ning 18+. Võistlustel osalemine on tasuta.

Ajakava:

Kell 12 – avamine

12.30 – kuni 18aastaste rula soojendus

13.15 – kuni 18aastaste rulavõistlus

14 – 18+ soojendus

15.15 – 18+ rulavõistlus

16.30 – autasustamine

17 – park avatud sõitmiseks kõigile

Parimatele trikitajatele paneb auhinnad välja Elva vald, Sportland, Vans, Converse, Natty Pähklivõi, BirchLagoon ja Nike SB.

Korraldajad paluvad kõigil neil, kes on haiged või kel on mõni haigussümptom, mitte üritusele tulla. Ühtlasi paluvad nad kõigil üritusele tulijatel desinfitseerida käsi selleks ettenähtud kohtades.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button