UUDISED

ELVAS KÄIVITUB KULLERTEENUSEGA E-KAUBANDUS

Elva ja selle lähiümbruse elanikele avaneb võimalus elektroonilises keskkonnas kaupu tellida. Need toimetatakse kliendile kätte paari tunni jooksul.

Uudset teenust (www.tellikoju24.ee) hakkab pakkuma firma KOMOREBI OÜ, mida on elvalased teavad Komerebi sushirestorani kaudu. Selle juhi Raimo Auna sõnul oli tänane päev (7.aprill) proovikivi. „Võtsime vastu paarkümmend tellimust nii meilitsi kui telefoniteel. Esimene postitus tuli kella 11 ajal. Kolmapäeva (8.aprilli) hommikust alustame klientidele kauba kättetoimetamist. Koostööpartneriks on Elva Tarbijate Ühistu COOP.

Praegu on Auna sõnul sortimendis ligi 150 erinevat toodet ent nimekiri täieneb pidevalt. Teenindatakse Elva, Rõngu, Puhja ja Rannu elanikke. Haaret on plaanis veelgi laiendada. „Lisaks Elva vallale kaasame ka Nõo kandi rahva ja plaan on laieneda ka Tartusse”.

Esitatud tellimus täidetakse Auna sõnul Elvas 1-3 tunni jooksul. „Võrreldes näiteks Tartuga on see ikka imelühike aeg. Seal peab ootama e-poest kauba kättesaamist peaaegu nädala. Kulleriga kojutoimetamisel rakendub Elvas lisatasu 4.90 ja kaugemates piirkondade puhul pisut rohkem, igal juhul jääb see alla 12 euro,” kommenteeris uudset teenuse pakkumist Aun.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button