UUDISED

ELVA LASTEAIAD UKSI EI SULE

Elva Vallavalitsuse otsuse kohaselt jäävad kõik valla lasteaiad avatuks.Töö korraldatakse vastavalt vajadusele ümber. Vanematel palutakse lastehoiuvajadusest varakult märku anda.

Elva vallavanema ja kriisikomisjoni esimehe Toomas Järveoja kinnitusel on praegu näha, et laste arv lasteaedades on küll väike ent töö jätkub valverühmades. Täna hommikul ( 16. märts) oli valla 11-s lasteaias kokku 62 last. Kõige suurem laste arv ühes lasteaias on 20 last.

Kokkuleppel lastevanematega on kuni nädala lõpuni suletud Nupsiku, Õunakese ja Tibupoja lastehoiud. Pihlamarja lastehoid on suletud 29. märtsini.  

Vallavanem lisas, et kuna osadel vanematel on lasteaiateenuse järele suur vajadus, siis tuleb selles osas neile kindlasti vastu ja olla üksteisele abiks. “Suur osa vanemaid on leidnud võimaluse lapsed koju jätta, kuid lasteaiateenus on oluline selleks, et vanemad saaksid jätkata töötamist . Omavalitsus peab siin peredele toeks olema,” rõhutas vallavanem. 

Lasteaedades ei tohi koondada ühte rühma üle 10 lapse, et vältida suurte rühmade teket.  

Vanemad ei tohiks lasteaeda viia haigeid lapsi, isegi väikese nohuga. Kui on võimalik siis tuleb võimalusel laps koju jätta. Lasteaeda ei soovitata lapsi, kelle peres on haigeid. Samuti peavad koju jääma välismaareisilt tulnud lapsed ja need, kelle lähikondsed on nakatunud koroonaviirusesse või on olnud nakatanutega lähem kontakt.

Hoidkem enda ja oma laste tervist!

Terviseamet: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Vabariigi Valitsuse kodulehekülg: https://www.valitsus.ee/et

Samuti saab operatiivset infot Elva valla äpi ja teiste valla infokanalite kaudu.

Elva valla lasteaedade kontaktid:

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button