UUDISED

UUENDATUD – ELVA VALLAS HUKKUS LIIKLUSÕNNETUSES NOOR MEES

LISATUD FOTOD SÜNDMUSKOHALT

Täna öösel hukkus Elva ja Puhja vahel paiknevas Mäeotsa külas teelt välja sõitnud autos kaasreisija, 20-aastane mees. Sõiduki arvatav juht lahkus sündmuskohalt ning tabati hiljem oma kodunt.

Öösel kella kolme ajal teatati häirekeskusele, et Elva vallas Mäeotsa külas on lauges paremkurvis paremale teelt välja sõitnud sõiduauto Audi, mis on rullunud üle katuse ning põrganud vastu puud. Sõidukis kaasreisijana viibinud 20-aastane mees hukkus sündmuskohal.

Abi kohale saabudes oli sõiduki juht sündmuskohalt lahkunud. Politseinikud otsisid juhti lähedasest metsast ja kaasasid otsingutele ka teenistuskoera.

Kogutud info põhjal leiti arvatav juht kella seitsme ajal sündmuskohalt paari kilomeetri kaugusel asuvast kodust. Kinni peetud 23-aastane mees oli alkoholi tarvitamise tunnustega ning toimetati tervisekontrolliks haiglasse.

„Õnnetuse täpsemad põhjused selguvad menetluses, kuid esialgsel hinnangul võisid selle põhjustada liigne kiirus, libe tee ja juhi konditsioon,” ütles Lõuna prefektuuri operatiivjuht Meelis Saarepuu. „Rooli taha istudes peab juht kandma hoolt kõigi autos viibivate inimeste eest ning raskete tagajärgede puhul tuleb selle eest sündmuskohal vastutus võtta.”

Sel aastal on Eestis juhtunud 250 inimkannatanuga liiklusõnnetust, milles on hukkunud 16 inimest.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button