SPORT

ELVA MILJONI LIIKUMISAKTSIOON KUTSUB 9. MAIL EMADEPÄEVA ERIÜRITUSELE

Elva Miljoni liikumisaktsioon kutsub kõiki 9. mail koos oma emaga aktiivseid kilomeetreid koguma. Sel päeval ootavad korraldajad Sihtasutusest Elva Kultuur ja Sport kõiki koos emaga Elva valda kilomeetreid koguma ning aktiivse liikumisviisi võib valida igaüks ise – võib minna koos kas jooksma, kõndima, jalutama, matkama, rattaga sõitma või rulluisutama. Oluline on korraldajate sõnul, et kasutaksite kilomeetrite salvestamiseks Strava rakendust ja märgiksite äpis oma liikumise nimeks “Emadepäev”. Nii leiavad korraldajad emadepäeval salvestatud liikumised hästi üles ja need lisanduvad aasta jooksul kogutava Elva Miljoni liikumiskilomeetri hulka.

“Sel päeval ei võida see, kes kogub enim kilomeetreid,” teatavad emadepäeva liikumisaktsiooni eestvedajad. “Oluline on koos emaga nautida värsket õhku ja tunda rõõmu liikumisest. Silma võib paista ka toreda fotoga, mille olete liikumise ajal teinud ja liikumise juurde salvestanud või vahva liikumistrajektooriga. Soovitame liikumisele läheneda loominguliselt.”

Kõik, kes võtavad Elva miljoni emadepäevast osa, osalevad auhinnaloosis. Põnevad auhinnad on välja pannud Elva valla toitlustusettevõtted. Auhindu tutvustavad korraldajad eraldi postitustena sel ja järgmisel nädalal ürituse Facebooki lehel. Loosi lähevad ka Elva Miljoni pusad.

Elva miljoni liikumisaktsiooniga on juba kokku kogutud 228 935 kilomeetrit. Kõige enam on kilomeetreid kogutud rattaga sõites – 75 195 kilomeetrit, millele järgnevad jooksmine (68 949 km) ja kõndimine (53 434). Rohkem infot leiab Elva miljoni kodulehelt www.elvamiljon.ee.

MIS ON ELVA MILJON? 

  • Elva kannab 2021. aastal Euroopa spordilinna tiitlit ning sellest innustatult soovime aasta lõpuks koguda üheskoos kokku miljon aktiivselt liigutud kilomeetrit.
  • Kilomeetreid võid koguda iga päev ja endale sobival ajal.
  • Ootame Elva valda kilomeetreid koguma nii kohalikke kui ka külalisi.
  • Kilomeetrite kogumiseks tuleb oma nutiseadmesse laadida Strava äpp ja liituda Elva miljoni klubiga.
  • Juhul, kui te ei ole nutiseadme kasutaja, saate kilomeetreid üles märkida ka teisiti. Uurige võimalusi lähemalt: www.elvamiljon.ee
  • Liitu Stravas Elva miljoni klubiga siin: https://www.strava.com/clubs/elva-miljon
Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button