UUDISED

ELVA GÜMNAASIUMIT ASUB 15. SEPTEMBRIST JUHTIMA DEIVY KIVISALU

Elva gümnaasiumi direktorina asub alates 15. septembrist ametisse Deivy Kivisalu. Esimesed tervitussõnad kooliperele ütleb uus koolijuht juba täna, 1. septembril toimuval kooliaasta avaaktusel. Tegemist on pangandus- ja personalijuhtimise taustaga inimesega erasektorist. Koolieluga on ametisseastuv koolijuht kokku puutunud Tagasi Kooli projekti ja külalistundide raames.

Deivy Kivisalu on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ning omab magistrikraadi majandusarvestuse erialal. Deivy omab pikaajalist, 25 aastast töökogemust panganduses, millest viimased 5 aastat oli ta eraisikute laenukeskuse juht. Juhtimiskogemuse pagasit täiendab ka AS Tallinna Kaubamaja Tartu müügimaja personalijuhi ametikoht, vahendab Elva vald oma teates.

„Mulle on alati meeldinud teadmiste ja oskuste edasiandmine. Lisaks põhitööle olin pangas ka sisekoolitaja, viisin läbi nõustamisoskuste koolitusi ning Tagasi Kooli projekti raames andsin ka külalistunde koolides nii finantseerimise kui investeerimise teemadel. Koostöö laste ja noortega on mulle südamelähedane,“ räägib Deivy. Ta lisab, et just inimesed, koostöö ja nende sünergia on tema suurimaks kireks. „Tulevase koolijuhina soovin luua inspireeriva töö- ja õpikeskkonna, kus kõikide head mõtted väärivad tähelepanu ja katsetamisjulgust.“

Uue koolijuhi eesmärk on rakendada oma pikaajalist kogemust inimeste juhtimises parimal viisil ning panustada seeläbi ka kogukonna arengusse. „Soovin, et iga Elva linna kooliteed alustava lapse ja Elva valla põhikooli lõpetaja esimene valik haridusteel oleks Elva Gümnaasium, et iga õpilane ja õpetaja saab koolis iga päev ühe uue teadmise, oskuse ja elutarkuse ning lapsevanemad on õnnelikud, et nende lapsed õpivad parimate õpetajate hoole ja armastuse all,“ lisab Deivy.

Deivy Kivisalu on Elvas elanud viimased 20 aastat, ta on abielus ning kahe nüüdseks täiskasvanud lapse ema. Deivy peab oluliseks ka füüsilist aktiivsust, kuna see tagab fokusseeritud ja motiveeritud meele ja vaimu. Sestap kuuluvad tema igapäeva tegevuste hulka ka taliujumine ja treeningud. Kõige muu hulgas on ta lõpetanud näiteks ka Räpina Aianduskooli maastikuehituse erialal.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button