UUDISED

VALLAVALITSUS: EAKAS, PALUN PÜSI KODUS!

Meedia ja politsei poolt on pikalt levitatud üleskutset „Püsi kodus“, mis puudutab just kõige enam vanemaid inimesi. Paljud eakad armastavad jätkuvalt ise käia apteegis või poes, andmata aru, et sellega võidakse teha endale karuteene.

„Eakad peaksid praegusel ajal kindlasti kodus püsima,“ möönis abivallavanem Marika Saar ja jätkas: „Oluline on, et lähedased räägiksid eakatega, miks nad peavad praegu kodus püsima ning kuidas saavad nad abiks olla eakale ise või vallavalitsuse toel. Vallavalitsuse sotsiaal- ja terviseosakond on igati valmis hädasolijaid abistama, palume selleks ühendust võtta oma piirkonna sotsiaaltööspetsialistiga.”

Siinkohal lisame vajaliku kodulehe aadressi https://www.elva.ee/ametnikud

„Oleme ka ise korduvalt valla infokanalites sellele teemale tähelepanu juhtinud ning seda on korduvalt meelde tuletanud ka Vabariigi Valitsus. Kindlasti on tarvis teavitustööd sel teemal veelgi teha. Tõesti on oluline, et kõik inimesed püsiksid võimalikult palju kodus. Ainult nii on võimalik ühiselt panna piir koroonaviiruse levikule,” pani abivallavanem Marika Saar kõigile südamele.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button