UUDISED

E-KAUBANDUS VÕIB LAIENEDA ELVASSEGI

Ajal kui üha enam kogub populaarsust e-kaubandus ja poeketid ägavad tellimuste rohkuse all peab kauba tellija arvestama ajavaruga. Tellitava kraami koju jõudmine võtab vahel aega koguni paar päeva. Kuidas on lood Elvas ja kas siin saab kohalikust COOP-i poest söögikraami kojuveoga tellida?

Kohaliku Tarbijate Ühistu juhatuse esimehe Hando Ivaski kinnitusel nemad praegu e-kaubandusega ei tegele. Põhjuseid on mitmeid.

„Üks on see, et meie fookus on praegu suunatud jaekaubandusele ja sellele, et poodides oleksid riiulid täidetud ja meie töötajad nii palju kui võimalik saaksid jätkata tavapärast rutiini. Neil on tööl käimisega seoses palju muutusi, millega on pidanud väga kiiresti kohanema. Inimesed teevad kõige kiuste suurepärast tööd,” kommenteeris Hando Ivask.

Eriolukorraga on jäänud töötajaid vähemaks. E-kaubandus nõuab Ivaski sõnul ka sobivaid ruume – neid pole kohe varnast võtta. „Jälgime huviga ja hoiame ennast kursis e-kaubanduses toimuvaga. Sellele orienteerumine võtab paraku palju aega ja ressurssi,” rääkis Ivask. Tema sõnul võib e-kaubandus Elvasse jõuda kiiremini, kui keegi arvatagi oskab. Tarbijate ühistu juhatuse esimees andis mõista, et mõnigi kohalik ettevõtja on juba asja vastu huvi tundnud ja uurinud võimalusi. „Ka meie oleme leidmas siin koostööpartnerit.”

Seni on võimalik kõigil kasutada COOP-i e-poodi aadressil https://www.kriisivaru.ee/ ja sealsed tellimused täidetakse Omniva kaudu.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button