SPORT

AUGUSTIKUINE FC ELVA JALKAFEST SAABUB KOOS NUBLUGA

8. augustil toimub juba seitsmendat korda FC Elva Jalkafest. Tegevusi jagub kõigile, käed ja jalad saavad soojaks nii lapsevanemad kui ka nende võsukesed. Jalkafesti teeb rajuks noorte seas ülipopulaarne mõminaräppar nublu.

Jalkafest on see aasta eriti eriline, nimelt on FC Elval juubel, klubi saab juba 20-aastaseks. Klubi tegevjuht-treener Marek Naaris lubab, et üritus pakub meeldivaid elamusi ja loomulikult ettearvamatut jalgpallimatši ning pidu. Külaline saab osa klubist ja selle kogukonnast ning kui varem pole seda kogenud, siis kindlasti on peale sündmust suur soov kaasa lüüa.

Ürituse ajalugu ulatub aastasse 2014. Marek Naaris jutustab Jalkafesti sünnilugu: „Külastades Euroopas Meistrite Liiga finaali eel festivale, tekkis üks hetk idee, et midagi sellist võiks tuua oma väiksesse Elvasse ja nii iga aasta klubiperega sünnipäeva tähistada. Alustasime aastal 2014 ja ükski aasta pole vahele jäänud. Mõnikord suuremalt ja teinekord tagasihoidlikumalt.“

Päev algab osavusfestivaliga kell 11:00 Nike Arena Elval, kus toimub Legendide Turniir, lastevanemate penaltiturniir, FIFA20 virtuaaljalgpalli turniir, osavusalad ja palju muud. Päeva teine osa toimub Elva linnastaadionil, kus kell 17:00 leiab aset Esiliiga kohtumine FC Elva ja Vändra JK Vapruse vahel. Poolajal jagatakse sünnipäevatorti ja kohtumise järel loositakse erinevaid auhindu. Järgneb autodega rongkäik läbi linna Arbimäe nõlvale Wabriku hoovi, kus toimub kontsert-pidu, mille peaesinejaks Eesti hetke ilmselt kuumim artist nublu.

nublu Elvasse Jalkafestivalile toomine oli suur töö, jalgpallitreener väidab: „nublu on sünnipäevakink meie klubi inimestele ja Elva, Nõo ja Otepää valla kogukonnale. Aasta aega nägime vaeva, et parimat artisti saada eelistama meie sündmust ja mitte nädal hiljem toimuvat Eesti Hip-Hop Festivali. Varem on esinenud tugevad artistid nagu Smilers ja Singer Vinger, aga peol olles alati olin ise natuke õnnetu. Alla 25-aastaseid klubiliikmeid praktiliselt polnudki kohal. Need artistid nooremaid ei kõnetanud. Hetkel olen väga rahul ja tänulik kõigile, kes on aidanud kaasa nublu toomisele Elvasse ja panustavad juubelifestivali programmi.“

Foto: Marko Hõrak, www.fcelva.ee

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button